2005 yılında temelleri atılan Wone Aydınlatma, kurulduğu günden bu yana kurumsal ve bireysel müşteri memnuniyetini hedefleyen, öğrenen ve gelişen bir organizasyondur.

Kurucularının 15 yılı aşan tecrübesi, nitelikli ve uzman ekibi ile aydınlatma sektöründe teknoloji ve inovasyonu müşterilerine sunan bir kuruluştur.

Yalın altı sigma, CRM gibi modern yönetim metodolojilerini kullanarak, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesini yükseltirken, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, TSE gibi sistem ve ürün sertifikaları ile ürün kalitesini yükseltmiştir.

Ürün Testleri

IEC EN 60598-1 (Luminaires : General Requirements and Tests) standartları doğrultusunda, daha ürün tasarım aşamasında iken, üretime alınmadan sıcaklık artış ve kızgın tel deneyi, empedans, yalıtma aralıkları ve yüzeysel kaçak yolu uzunlukları, UL94'e göre yanmazlık testleri, bilye basınç testi, IP testleri gibi 25'e yakın tip testi ürünlerimize uygulanmaktadır.Bunun yanında test laboratuvarlarımızda CIE normlarına göre gonyofotometrik ölçümler, uzman AR-GE Mühendislerince gerçekleşmektedir.

 

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye'nin en prestijli projeleri için "Müşteriye Özel Tasarım" hizmeti ile diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.Müşterilerine sağladığı aydınlatma proje desteği, ürün garantisi, hızlı ürün termini, uzman ve güler yüzlü satış ekibi, satış sonrası hizmetleri ile Wonelighting müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşıyan bir organizasyondur.

Wone Lighting