Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin istek ve beklentilerini çağdaş yönetim yaklaşımlarıyla kapsamlı bir şekilde ele alarak en uygun çözümleri yüksek kalitede sunmak temel prensibimizdir.

Yenilikçi Yaklaşım: Sürekli iyileştirme felsefesi doğrultusunda, daima kendini geliştiren bir sistem kurarak yeniliklere ve değişime açık bir politikayı ilke ediniyoruz.

Kalite: Tüm çalışanlarımızın katılımı ile müşteri odaklı bir sistem kurarak; müşteri istek ve beklentilerini en yüksek kalitede gerçekleştirmek hedefimizdir.

Güvenilirlik: Tüm paydaşlarımız ile kalıcı, uzun ömürlü ve güven esasına dayanan ilişkiler kurarak, sektörümüzün en güvenilir kuruluşlarından biri olmakla gurur duyarız.

Çalışanlarımızın Katılımı: "Müşteri odaklılık” prensibimizin temelini çalışanlarımız oluşturmaktadır. Her bir çalışanımızın firmamız için önemli bir değer olduğu bilincinde olarak, başarımızın arkasında onların emeği olduğunu bilir, katılımlarının gerekliliğine inanırız.

Etkin İletişim: Tüm çalışanlarımızı ve müşterilerimizi bir araya getiren en önemli aracın “iletişim” olduğunu bilir, bunun için açık ve etkin iletişim yöntemleri kullanırız.
 

Wone Lighting