14 Nisan 2019, Pazar

Milli futbolcumuz Arda Turan’ın ismini taşıyan Arda Turan Spor Tesisi, 200 izleyici kapasiteli, 45 m x 90 m ölçülerinde sentetik çim sahaya sahip. Arda Turan Spor Tesisi, Bayrampaşa Spor Kulübü ve diğer spor kulüpleri antrenmanları ve maçları için ücretsiz kullanılan gençlerin ve ailelerin hizmetine açık olan bir spor tesisi.

600 m² alan üzerine kurulan tesis, 3 katı -pazar yeri ve otopark olarak kullanılan- bodrum olmak üzere toplam 6 kattan oluşmakta. Tesisin bilinen en büyük problemi ise çim sahanın karanlıkta kalması. Uzun süren araştırma safhasını Wone Lighting ile sonlandıran Bayrampaşa Belediyesi Arda Turan Spor Tesisi kalite ve aydınlatma mühendisliğinin marka ismi Wone çalışmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Aydınlatma ile ilgili problemi çözmek için Wone Lighting’in kapısını çalan Bayrampaşa Belediyesi’nin çalışmalarına başlamadan önce Wone AR-GE ekibi mevcut 45m x 90 m ölçülerindeki çim sahanın mevcut aydınlatma analizini çıkarttı.

Sahanın karanlıkta kalan noktalarını tespit eden Wone AR-GE ekibi sahanın çeşitli bölgelerine 40 adet projektör yerleştirerek mevcut aydınlatmayı CRONA LED PROJEKTöR ile değiştirmeye karar verdi.
Wone projektör ailesinin en karizmatik ürünü Crona Projektör; Mat eloksal kaplama, Alüminyum ekstürüzyon gövde ve enjeksiyon kapak, 15° ile 90° arası seçilebilir ışık açısı, Temperli camı ile Arda Turan Tesislerinde LED Aydınlatmanın kurallarını yeniden belirledi.

 

Wone Lighting