14 Nisan 2019, Pazar

Yol aydınlatma çözümleri için verimli bir yatırım imkanı sunan LED yol aydınlatma armatürlerinde kalitenin ismi Wone Lighting; mimari ve aydınlatma tasarımı şirketleri, kamu hizmeti kuruluşları, belediyelerin temsilcileri ve dış aydınlatma uzmanlarından 2014 yılında tam not aldı.

Wone Lighting anayol aydınlatması kategorisine tüm aydınlatma sektöründe adı anılan ve tercih edilen tek firma oldu.Yol aydınlatma çözümleri için verimli bir yatırım imkanı sunan Wone Lighting LED yol aydınlatma armatürleri, mimari ve aydınlatma tasarımı şirketleri, kamu hizmeti kuruluşları, belediyelerin temsilcileri ve dış aydınlatma uzmanlarından fiyat ve performans bakımından yılın ürünü ilan edildi.

Wone Lighting; anayol aydınlatması kategorisinde, sokak ve cadde armatürleri;hedef kitlenin sadece enerji verimliliğini değil, uygunluğu ve kaliteyi de dikkate almasını sağlaması, performansı ve tasarımı değerlendirmesi için, yollar ve park yerleri boyunca uygun yüksekliklerdeki direklere monte edilerek test edildi. Hedef kitlenin sıkı bir değerlendirmesinden geçen sokak armatürleri; sunduğu mükemmel ışık dağılımı ve rengini, kamaşma kontrolünü, kolay kurulumu ve ürün-fiyat dengesini özellikle beğenildi. Konu ile ilgili görüşleri belirten Wone Lighting müşterileri, "Bu sadece estetiği değerlendiren tasarım sorgulaması değil; en kaliteli, tasarımların iyi performans göstermesi de gerekmekte. Wone Lighting yol ve cadde armatürleri ise bu segmente en kaliteli ürünleri bünyesinde barındırmakta.” dedi.

Farklı gövde ölçüsü mevcut olan Wone Lighting Sokak ve cadde armatürleri; yaya alanları, yaya yolları, bisiklet yolları, kırsal kesim yolları, şehir içi yollar ve otobanlar dahil, şuanda konvansiyonel ışık kaynaklarıyla aydınlatılan tüm yol uygulamaları için eksiksiz bir alternatif sunuyor. Geniş teknik özellikleri sayesinde, aydınlatma kontrolü, düşük yatırım ve bakım maliyeti, yüksek enerji tasarrufu ile dikkat çeken Wone Lighting yol ve sokak armatürleri, konvansiyonel aydınlatma çözümlerini LED teknolojisine dönüştürmek için harika bir seçenek.

 

Wone Lighting