14 Nisan 2019, Pazar

Enerji’nin Cesur İsmi Wone Lighting’den Büyük Hamle

Enerji verimliliği üzerine gerçekleştirdiği seminerler ile firmaların aradığı marka haline gelen Wone Lighting genişleyen ürün gamı ile herkes için kaliteli aydınlatma üretecek.

Aydınlatma sektöründeki gelişmeleri kendi Ar-Ge departmanı ile yakından takip eden Wone aydınlatma tasarımlarında son teknoloji ve birinci sınıf komponentleri kullanarak rakiplerine karşı üstünlüğünü ortaya koyuyor. Kullanılan komponentlerde minimum 50 bin saat ömür olduğuna dikkat çeken Wone Lighting LED aydınlatma ürünlerinin tamamının firma garantisi altında olduğunun altını çiziyor.

LED aydınlatma dünyasında sıklıkla kullanılan 60x60 panellerdeki ürün kalitesi ile firmaların duymaya alışkın olduğu marka Wone; değişik çaplı downlight armatürlerin yanı sıra değişik modelde ve güç seçeneklerinde linear, etanj, yüksek tavan, cephe aydınlatmaları, sokak ve cadde aydınlatmaları da üretmekte.

özelliklerde fabrikalarda kullanılan yüksek tavan tipi metal Halide armatürleri ile bir tespiti olan firmanın analize yakından bakmakta fayda var:

Wone Ar-Ge ekibinin gerçekleştirdiği aydınlatma analizine göre fabrikalarda kullanılan yüksek tip metal Halide ampuller şebeke kaçakları ile birlikte düşünüldüğünde 480W enerji tüketmektedir. Fakat aynı ışık akısına sahip yüksek tavan armatürü ise 175W güç harcamaktadır.

Wone Ar-Ge ekibi tarafından gerçekleştirilen yatırım geri dönüş analizi düşünüldüğünde LED’li ürünlerin ülke ekonomisine katkısı gözden kaçmayacak bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Enerjik marka yapısı ile dikkat çeken Wone Lighting aydınlatma sektöründe marka isim olmaya devam edeceğe benziyor.

Wone Lighting